Home » Inventarisatie van sociale hinder en eetproblemen bij kinderen met PKU

Inventarisatie van sociale hinder en eetproblemen bij kinderen met PKU

Sietske Haitjema, onderzoeker bij het Expertisecentrum PKU in Groningen, het UMCG, doet een onderzoek naar sociale hinder en eetproblemen met PKU. Hierbij is natuurlijk de hulp nodig van de experts zelf: alle ouders van kinderen tussen 0 en 16 jaar met PKU.

Inmiddels hebben wij al 85 (!!) reacties van PKU’ers ontvangen. Wij zijn hier ontzettend blij mee!! Om de antwoorden van de PKU’ers te kunnen vergelijken met de controlegroep (niet-PKU’ers), hebben wij natuurlijk wel mensen nodig voor de controlegroep.

Tot nu toe staat de teller op 13 niet-PKU’ers voor de controlegroep…… 
DUS: heb jij de vragenlijst nog niet doorgestuurd en heb jij vrienden/familie/kennissen met kinderen van 0-16 jaar zonder PKU, dan zou je ons enorm helpen om dit alsnog te doen!! Alleen met voldoende niet-PKU’ers kunnen wij de antwoorden controleren. 
Klik snel op deze link of bekijk de mail die naar alle leden is verstuurd op 5 mei!

Scroll to Top