Home » Inventarisatie van sociale hinder en eetproblemen bij kinderen met PKU

Inventarisatie van sociale hinder en eetproblemen bij kinderen met PKU

Sietske Haitjema, onderzoeker bij het Expertisecentrum PKU in Groningen, het UMCG, doet een onderzoek naar sociale hinder en eetproblemen met PKU. Hierbij is natuurlijk de hulp nodig van de experts zelf: alle ouders van kinderen tussen 0 en 16 jaar met PKU.
Inmiddels zijn al 26 ingevulde vragenlijsten ontvangen, ontzettend bedankt daarvoor! Dit brengt ons steeds dichter bij ons doel: het inventariseren van sociale hinder en eetproblemen bij kinderen met PKU van 0 tot 16 jaar.

26 mensen gingen je dus voor bij dit onderzoek. Heb jij nog niet meegedaan??
Er zijn nog veel meer ingevulde vragenlijsten nodig!!!!
Heb jij de vragenlijst nog niet ingevuld of doorgestuurd? Klik dan snel op deze link of bekijk de mail die naar alle leden is verstuurd op 5 mei!

Scroll to Top