Home » Foutieve informatie op Coca-Cola regular horeca flesjes 200ml

Foutieve informatie op Coca-Cola regular horeca flesjes 200ml

Op de Coca-Cola regular horeca flesjes van 200 ml staat een foutieve vermelding ivm de aanwezigheid van fenylalanine. Dit werd door een opmerkzame PKU-er (en lid van de PKU vereniging) gemeld bij Coca-Cola. Op de labels van deze verpakking staat een foutieve waarschuwing over de aanwezigheid van fenylalanine in het product. Het gaat specifiek om de labels die zijn ontworpen voor onze zomercampagne en deze labels bevatten de volgende onterechte waarschuwing: “Bevat een bron van fenylalanine”. De receptuur van Coca-Cola original taste is dus niet gewijzigd en het product bevat geen zoetstoffen of een bron van fenylalanine.
Vanaf september zullen de labels weer correct zijn.
Coca-Cola heeft een statement op de website gepaatst:
https://www.cocacolanederland.nl/persruimte/persberichten/labelcoca-cola-original-taste-horecafles-fenylalanine

Scroll to Top